HOPETHERM – termometr do pomiaru temperatury głębokiej

HOPETHERM to pierwszy na świecie termometr do pomiaru temperatury głębokiej zapewniający wiarygodny wynik pomiaru w najtrudniejszych warunkach terenowych oraz atmosferycznych.

To lekkie, przenośne, wytrzymałe urządzenie diagnostyczne jest nieocenione na bardzo wczesnym etapie akcji ratowniczej w fazie przedszpitalnej i diagnostyce hipotermii. Przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. Dedykowany wszystkim służbom ratunkowym, takim jak: ZRM, PSP, OSP, GOPR, TOPR, SG.

Termometr został wyprodukowany w Polsce i powstał przy ścisłej współpracy lekarzy z klinik uniwersyteckich z wysoko wyspecjalizowanymi inżynierami.

Zobacz HOPETHERM w naszym sklepie.

Dlaczego HOPETHERM jest wyjątkowy?

HOPETHERM na zdjęciach

Jesteś zainteresowany zakupem lub dystrybucją? Napisz do nas!
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem HOPETHERM.
  Przeczytaj nasze artykuły dotyczące hipotermii

  • hipotermia pierwsza pomoc

  Hipotermia – przyczyny, objawy, pierwsza pomoc [AKTUALIZACJA]

  24 stycznia, 2022|Możliwość komentowania Hipotermia – przyczyny, objawy, pierwsza pomoc [AKTUALIZACJA] została wyłączona

  Sezon jesienno-zimowy nadchodzi wielkimi krokami. Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej zagadnieniu hipotermii oraz postępowaniu w przypadku konieczności udzielenia pomocy osobie poszkodowanej, dotkniętej działaniem, niskich temperatur.

  Hipotermia jako wskazanie do przedłużonej resuscytacji

  10 stycznia, 2022|Możliwość komentowania Hipotermia jako wskazanie do przedłużonej resuscytacji została wyłączona

  Dowiedz się, dlaczego hipotermia jest wskazaniem do przedłużonej resuscytacji i w jaki sposób zimno działa ochronnie podczas zatrzymania krążenia.

  Łańcuch przeżycia poszkodowanych w hipotermii

  27 grudnia, 2021|Możliwość komentowania Łańcuch przeżycia poszkodowanych w hipotermii została wyłączona

  NZK w hipotermii jest stanem wyjątkowym i różni się od zatrzymania krążenia w wyższej temperaturze. Łańcuch przeżycia w hipotermii został nieco zmodyfikowany pod taką sytuację. Jak wygląda?