Rozwijamy się dla Was, pomagamy w uzyskaniu dofinansowań zakupu defibrylatorów AED, propagujemy idee ratowania życia i edukujemy. W związku z tym chcemy Wam opowiedzieć szerzej o tym czym się dokładnie zajmujemy, jak przebiega współpraca z nami i jak możesz na niej skorzystać.

Czym zajmuje się Projekt AED?

Odpowiedź mogłaby brzmieć prosto: wszystkimi kwestiami związanymi z szerzeniem świadomości społecznej o tym, jak ważną rolę odgrywa rozbudowana sieć łatwo dostępnych defibrylatorów AED. To oczywiście ogólne założenie.

Przedmiotem działalności Projekt AED jest:

 • Dystrybucja automatycznych defibrylatorów zewnętrznych AED oraz akcesoriów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu najlepszych marek na rynku AED (Zoll, CU Medical, Nihon Kohden, Philips, Primedic).
 • Doradztwo w zakresie wyboru sprzętu. Informujemy i edukujemy o różnicach w działaniu defibrylatorów i pomagamy w zakupie urządzenia spełniającego określone wymagania.
 • Serwis urządzeń, których jesteśmy dystrybutorami oraz innych dostępnych na rynku.
 • Pozyskiwanie dofinansowań projektów publicznych, dla firm i osób prywatnych. Oferujemy wsparcie merytoryczne, pomoc w wykonywaniu kosztorysów i realizacji projektów. Przykład naszej działalności.
 • Szkolenia związane z pierwszą pomocą i wykorzystaniem automatycznych defibrylatorów zewnętrznych AED. Nasza kadra jest gotowa do prowadzenia szkoleń w różnych instytucjach (urzędy, szkoły, przedsiębiorstwa).
 • Szerzenie świadomości w zakresie potrzeby używania AED i rozbudowy ogólnopolskiej sieci defibrylatorów w przestrzeni publicznej.

Na czym może polegać współpraca firm i osób prywatnych z Projekt AED?

Angażujemy się w inicjatywy związane z AED i pierwszą pomocą, i nie wykluczamy żadnej współpracy, dlatego zachęcamy do przedstawienia nam pomysłu; możliwe że wyjdzie z tego coś interesującego. Każdy może się do nas zwrócić i uzyskać informacje związane z AED:

 • wybranie odpowiedniego urządzenia,
 • przygotowanie oferty,
 • sprzedaż AED i akcesoriów,
 • montaż urządzeń,
 • serwis i opieka pogwarancyjna,
 • monitoring urządzeń.

Jak zrealizować swój Projekt AED?

Chociaż siedziba znajduje się w Krakowie, to dzięki temu, że mamy rozbudowaną sieć firm współpracujących, jesteśmy obecni w całej Polsce. Chcesz zrealizować projekt związany z AED? Pomożemy!

Na początku potrzebujesz pomysłu, zapału i chęci. To wystarczy, by zwiększyć świadomość potrzeby AED w swojej firmie lub w okolicy, której mieszkasz. Mając poparcie (lub chociaż zainteresowanie) pracodawcy, współpracowników, lokalnych mieszkańców, władz miasta czy wsi, zwróć się do nas. Wspólnie ustalimy plan działania dostosowany do warunków i potrzeb. Do Fundacji możesz zwrócić się również, jeżeli chcesz na własną rękę wyposażyć się w automatyczny defibrylator zewnętrzny na użytek prywatny lub dla lokalnej społeczności. Takie inicjatywy też chętnie wspieramy.

Koniecznie przeczytaj poniższe artykuły, w których szczegółowo wyjaśniamy GDZIE, PO CO, DLACZEGO i ZA ILE:

Jak się z nami skontaktować?

Każda droga kontaktu jest skuteczna. Zadzwoń, napisz e-mail, skontaktuj się przez media społecznościowe lub przyjdź osobiście do biura. Kontakt!

AED w okolicy baner